Osobní odběr v Zásilkovně máte vždy zdarma! Doprava na adresu za 25,- Kč!

Hodnocení obchodu

5,0 5 hodnocení
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
VV Avatar autora Veronika Viktorová | 1.9.2021
K obchodu mě přivedla hlavně snaha používat produkty netestované na zvířatech a kosmetiku s přírodním složením bez různé chemie. Obchod přesně tyto výrobky nabízí a to i za dobré ceny, což je fajn, když s touto kosmetikou teprve začínáte. Zatím stále rozšiřují sortiment, což je super. Dodání vždy proběhlo bez problémů a rychle, do 2 dnů od objednání. Taky není problém se na cokoliv zeptat. Jde vidět, že výrobkům opravdu rozumí a ne jenom přeprodávají. Rozhodně doporučuji.
LB Avatar autora LENKA BÍNOVÁ | 7.6.2021
s tím to obchodem, jsem velmi spokojená. mají zde příznivé ceny, skvělá komunikace se zákazníky, rychlé vyřízení objednávky i dodání objednaného zboží
GM Avatar autora Gabriela Macíková | 23.3.2021
Zatím perfektní.
Avatar autora | 15.3.2021
+ Rozumí výrobkům a jejich složení
+ Příjemné vystupování

Nebyla jsem si jistá výrobkem, protože mi to přišlo podezřele levné, tak jsem zavolala na jejich linku. Zvedla to moc příjemná paní a nakonec mi vysvětlila vše co jsem chtěla, ale i k dalším výrobkům co prodávají. Docela jsem koukala, že to jen neprodávají, ale opravdu ví, co je na co dobré.
RH Avatar autora Radka Hašková | 12.3.2021
Musím říci, že jsem si nebyla jistá v objednávce, i když jsem si ústní vodu chtěla objednat. Přeci jen tento eshop jsem neznala. Zkusila jsem zavolat na jejich telefonní číslo s dotazem k ústní vodě a velmi mě překvapila paní, která mi vysvětlila nejen to co jsem chtěla, ale i mnoho dalšího k ostatním produktům. Balíček jsem obdržela do 2 dnů po objednávce a spokojenost velká. Těším se, až vyzkouším i zubní pastu, která chuťově sedí právě k ústní vodě.