DOPRAVA ZDARMA pro objednávky od 750 Kč

Doprava a platba

Doprava


DPD

Cena dopravy: 75 Kč, zdarma u objednávek nad 750 Kč
Doručení do 3 dnů

Jakmile předáme váš balík společnosti DPD, můžete se na něj těšit již následující pracovní den. Přesný čas, kdy k vám kurýr přijede, se dozvíte z SMS a e-mailu. Na webu DPD si můžete přizpůsobit termín i místo doručení a sledovat, jak se k vám zásilka blíží. Každý balík obsahuje službu křehké a kontrolu plnoletosti adresáta.

Zásilkovna Z Point

Cena dopravy: 59 Kč, zdarma u objednávek nad 750 Kč
Doručení do 3 dnů

Jakmile předáme váš balík společnosti Zásilkovna, můžete se na něj těšit již následující pracovní den. Přesný čas, kdy si zásilku můžete vyzvednout, se dozvíte z SMS a e-mailu. 

Platba


Převodem

Cena služby: zdarma

Platební údaje se zobrazí na konci objednávky a přijdou vám i e-mailem. Platbu zadáte ručně ve svém internetovém bankovnictví a nebo pohodlně pomocí QR kódu, který dostanete jak v potvrzovacím emailu, tak posledním kroku vašeho košíku. Splatnost objednávky je 7 dnů. Po překročení je objednávka stornována a rezervované zboží uvolněno k dalšímu prodeji.

Online platba kartou

Cena služby: zdarma

Cenu nákupu zaplatíte předem platební kartou. Pohodlný a bezpečný způsob platby platební kartou přes platební bránu se zabezpečením 3D Secure. Na konci objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde zadáte číslo, platnost a ověřovací kód vaší platební karty. Majitelé Apple zařízení mohou využít dosud nejbezpečnější a nejpohodlnější způsob v placení – Apple Pay.

Dobírkou

Cena služby: 35 Kč

Cenu nákupu zaplatíte při  převzetí zboží od kurýra či v Zásilkovně. Platit můžete i kartou.