Osobní odběr v Zásilkovně máte vždy zdarma! Doprava na adresu za 25,- Kč!

Zelený čaj regeneruje pokožku a chrání před oxidačním stresem

Zelený čaj se může pochlubit desítkami blahodárných účinků, které jsou prověřeny staletími. Někde je dokonce uznávaným lékem a lidé bez šálku zeleného čaje prostě neusnou.

Pokud patříte k milovníkům zeleného čaje a pijete ho jen pro jeho lahodnou chuťl, děláte dobře. Měli byste však vědět, že v sobě skrývá mnohem více.

Proč pít zelený čaj?

Pozitivní vlivy zeleného čaje jsou pro lidský organismus nevyčíslitelné. Je vědecky dokázáno, že je skvělým pomocníkem při hubnutím dokáže snížit hladinu cholesterolu v těle, pyšní se osvěžujícím účinkem, dobře se po něm spí (samozřejmě v rozumném množství), bojuje proti rakovině, posiluje obranyschopnost organismu, a dokonce po něm budete mít krásné vlasy, nehty, zuby i pleť.

Buďte stále mladá

Snad každá žena zralého věku si někdy zakoupila krém na vrásky se zeleným čajem. Není divu. Zelený čaj je silný antioxidant s prokázanými účinky na vrásky či akné. Citlivá a problematická pleť je tak ochráněna proti oxidačnímu stresu. Jen zregenerovaná pleť si udržuje mladistvý vzhled i v pozdějším věku. Zelený čaj je vhodný na všechny typy pokožky.

Proč tonika a masky ze zeleného čaje?

1) Pravidelné používání přípravků se zeleným čajem zpomaluje stárnutí pleti. Takže si dopřejte každý den šálek kvalitního zeleného čaje!

2) Zelený čaj je plný antioxidantů, překvapí protizánětlivými a antibakteriálními vlivy.

3) Máte mastnou pleť? Pomozte si zeleným čajem, protože zmenšuje póry a snižuje tvorbu kožního mazu. Pomáhá na akné a černé tečky.

4) Zelený čaj působí jako ochrana proti slunci. Eliminuje zarudnutí a zánětlivost ze sluníčka.

5) Jakmile se ráno probudíte s napuchlýma očima, přiložte si na ně zchladlé pytlíky zeleného čaje. Začnou se dít zázraky!

Pokud patříte k milovníkům přírodní kosmetiky, dopřejte si ji z lékárny anebo si vyrobte účinné odvary, masky a tonika sami. Zkuste třeba pleťovou vodu ze zeleného čaje s příměsí aloe vera či citronové šťáv.

Zelený čaj jako silný antioxidant v přírodní kosmetice Cosnature