Osobní odběr v Zásilkovně máte vždy zdarma! Doprava na adresu za 25,- Kč!

Zázračná růžová voda

Růže je nejenom nádhernou dekorační květinou, své uplatnění čím dál více nachází v kosmetice i potravinách. Sirupy z vylouhovaných okvětních lístků jsou sladké, lahodné i zdravé. Logicky tedy svědčí i naší pleti.

Staybio-prirodni-vegan-kosmetika-ruzova-voda-zahir-1

Růžová voda v potravinách

Květy růže se dnes prodávají i v potravinách, kdy se jimi zdobí například saláty. Okvětní lístky jsou chutné, jemné a dá se s nimi skvěle pracovat. Z vylouhovaných lístků lze připravit čaj, který skvěle funguje na nachlazení a také uklidňuje. Sirup v chladné podobě je osvěžující. Jemná chuť růže dodává skvělý chuťový akcent lehkým makronkám z našlehaných bílků. Pokud si chcete dopřát to nejlepší, využívejte růže, případně výrobky, které jsou pěstované v bio kvalitě. To platí nejen pro potravinářské výrobky, ale i ty kosmetické.

Staybio-prirodni-vegan-kosmetika-ruzova-voda-zahir-3

Růžová voda v kosmetice

Růžová voda má v kosmetice široké využití. Může být ve své ryzí podobě. Vodou totiž krásně osvěžíte pleť, pokud využijete osvěžující mlhu ve spreji. Růžová voda skvěle čistí póry. Také hydratuje, zvlhčuje a omlazuje. Navíc krásně voní, v podobě aromaterapie vás tak i uklidní. Je vhodná nejen na pleť, ale i na vlasy, které regeneruje a rovněž zklidňuje vlasovou pokožku. Voda z výtažků z růže má silné antibakteriální a protizánětlivé účinky, skvěle působí proti stárnutí a zbavuje tělo toxinů. O jejích účincích věděli už naši předci, staří Řekové a Římané okvětní lístky růží využívali k různým omlazujícím rituálům. Jedná se tedy o staletí osvědčenou ingredienci ve sféře omlazující kosmetiky. Osvěží povadlou, unavenou pleť a zbavuje jemných vrásek. Růže navíc skvěle funguje i v přípravcích pro děti nebo lidi, kteří trpí alergiemi. Využívá se rovněž v produktech, které mají za úkol klidnit (např. voda po holení). Je to zkrátka všestranný pomocník, který by neměl chybět ve vaší kosmetické výbavě a rovněž také v kuchyni.

Vyzkoušejte růžovou vodu, nakoupit ji můžete na stránkách www.staybio.cz. Zde najdete i přírodní a vegan kosmetiku za příznivé ceny.

Staybio-prirodni-vegan-kosmetika-ruzova-voda-zahir-2