Osobní odběr v Zásilkovně máte vždy zdarma! Doprava na adresu za 25,- Kč!

Vyměňte chemickou ústní vodu za přírodní variantu

Ústní voda se používá jako prevence proti boji se zubním kazem. Standardně se aplikuje po vyčištění zubů. Mnoho lidí si kupuje chemickou ústní vodu a nemá ponětí o tom, že existují produkty na přírodní bázi.

Tam, kde se nedostane zubní kartáček a nit, pomůže ústní voda. Dle výzkumů dokáže spláchnout až 60 % bakterií. O jejím pozitivním účinku tak není pochyb, a navíc díky ní získáme svěží dech.

Přírodní ústní voda bělí sklovinu

Většina z nás si koupí ústní vodu v supermarketu podle toho, zda na ni byla v televizi reklama. Jenže to nestačí. Nutností je sledování složení. V tomto ohledu jsou šetrnější přírodní ústní vody, protože většinou neobsahují parabeny, konzervanty, umělá barviva, sladidla a pomocné látky: CHX(Chlorhexidin), Sanquinarin,Triklosan. Hlavními složkami jsou přírodní látky rostlinného původu. Tyto složky bělí a remineralizují zubní sklovinu jemně, a přitom účinně. Přírodní ústní voda se postará o svěží dech, zdravé dásně a překvapí antiseptickými a protizánětlivými vlastnostmi.

Ideální při nachlazení

Jen málokdo ví, že je přírodní ústní voda příjemná v období nemoci, kdy je postižena dutina ústní. Díky ní si ústa dezinfikujete a zabráníte rozmnožování bakterií. O síle bylinek není pochyb. Přírodní ústní vody se mohou pochlubit antiseptickým a antibakteriální vlivem, a proto by se mělo stát jejich použití každodenní rutinou.

Zdravé zuby i dásně

Produkty na přírodní bázi jsou šetrné k zubům i dásním. Vypláchnou špatně dostupná místa mezi zuby a poslouží na krvácení a otoky dásní. V tomto ohledu vyzkoušejte výrobky s výtažky z jitrocelu, bergenie. Přírodní ústní vody s obsahem hydroxypatitu vápenatého reminalizují zubní sklovinu. Pravidelnost růže přináší a jinak tomu není ani v aplikaci ústní vody, vaše zuby postupně vybělí.

Vyzkoušet může například Ústní vodu od značky Cosnature, která je cenově dostupná a nese certifikáty Natrue, Vegan a další.

Cosnature přírodní péče o zuby