Osobní odběr v Zásilkovně máte vždy zdarma! Doprava na adresu za 25,- Kč!

Recenze Čisticího mléka s divokou růží

Každá z nás si jistě alespoň dvakrát denně čistí pleť (a pokud ne taky by měla začít co nejdřív). Ať už požíváte k čištění gel, emulzi, olej, micelární vodu či mléko, vždy je důležité správně si vybrat, a to vzhledem k široké nabídce není úplně snadné.

Cosnature Čisticí mléko s divokou růží

Já jsem si po počátečních útrapách zvykla čistit pleť dvakrát denně - ráno a večer. I když doma mám své oblíbené čistící mléko, neodolala jsem a pořídila si od Cosnature čistící mléko s divokou růží. Miluju růže!

45f3fe

Jak voní a jak se roztírá?

Hned po otevření lahvičky se rozvine jemná vůně růží a skoro se mi chce říct smetany. Mléko je oproti tomu na co jsem zvyklá hustější, což mě ze začátku trochu zarazilo, ale velice rychle jsem na to zvykla. Jelikož se odličuji olejem (používám čistý arganový olej), tak mléko požívám čistě pro dočistění pleti a odstranění zbytku make-upu. Hned po nanesení mléka na pleť se rozvine příjemně hladivý pocit na pokožce. Čistící mléko nedávám na tamponek, ale dám si ho trochu na špičky prstů a pak s nimi jemně masíruji celý obličej. Poté opláchnu teplou vodou. Mléko se na pleti krásně roztírá a vytváří jemnou emulzi která perfektně dočistí všechno co nezvládl sundat olej v předchozím kroku. Zvlášť příjemně překvapená jsem byla po zjištění, že si mléko poradí i se zbytky řasenky, kterou jsem do teď měla problém všechnu odstranit. Po omytí pleti růžovým mlékem mám příjemný pocit čistoty a jako by moje pleť byla plná života. Pokožka je perfektně vyčištěná a připravená pro další produkty péče o pleť.

Už se těším až si objednám další lahvičku :) Miluju růže.

Hanka J.

Čisticí mléko Divoká růže od značky značky Cosnature nese certifikáty Vegan, Natrue a další. Navíc je zde najdete za příznivou cenu 99,-.