Osobní odběr v Zásilkovně máte vždy zdarma! Doprava na adresu za 25,- Kč!

I pleť je třeba detoxikovat!

Žijete ve znečištěném prostředí? Jste vystaveni stresu a jiným nepříznivým vlivům? V tom případě zbystřete!
Pojem detoxikace je v povědomí veřejnosti znám především jako proces očisty těla, jehož cílem je úleva od zanesených škodlivin. Tzv. přirozená detoxikace v těle probíhá prakticky neustále. To však neznamená, že není na místě tento proces trochu podpořit a urychlit. A my vám poradíme jak na to! 

Krátkodobá, nebo dlouhodobá?

Detoxikovat organismus je v podstatě možno dvěma způsoby - dlouhodobě (celková změna životosprávy), nebo krátkodobě (několikadenní očista, půst). V ten okamžik na řadu přicházejí osvědčen detoxikační produkty, v jejichž čele stojí zelený ječmen, rakytník řešetlákový a extrakt z černého a zeleného čaje. Ten se dokonce ukazuje jako ideální společník při udržování ideální tělesné hmotnosti a normální činnosti kardiovaskulárního systému. A dokonce přispívá k vyšší mentální výkonnosti.

Jak na detoxikaci pleti?

K tomu, aby byl výsledek dokonalý, je na místě vhodným způsobem detoxikaci podrobit i pleť. I ta je totiž vystavená řadě negativních jevů. Stejně jako škodlivé UV záření ji nesvědčí prach a výfukové plyny. Strádá ovšem i v přetopených a klimatizovaných místnostech. A k překvapení mnohých ji ubližují i zářivky a světlo z počítače a mobilu. Taková pleť rychleji stárne, vysychá, je náchylná ke vzniku akné, popraskaných žilek i k zarudnutí. Zkrátka na pohled není zdravá. 

Základem je kvalitní kosmetika

Co s tím? V první řadě si pořiďte kvalitní kosmetiku určenou právě pro stav vaší pokožky. S výběrem by vám měli pomoci v renomovaném kosmetickém salonu či lékárně. V hledáčku vašeho zájmu by ovšem měl být i kvalitní detoxikační produkty s vysokým obsahem antioxidantů.

Zázračné antioxidanty

Antioxidanty jsou takové šikovné molekuly schopné zatočit se škodlivými volnými radikály. V hojné míře je najdeme například ve výtažku z brokolice či již zmíněného extraktu ze zeleného čaje. Ten při vnějším užití z pleti nejenže odstraňuje nečistoty, ale také ji zmatňuje a udržuje pružnou.

Neopomínejte dokonalou očistu pleti

Ještě před jejich aplikací však pleť dokonale vyčistěte. Zbavit ji musíte prachu, mazu a zbytky make-upu. Čím déle na pleti zůstanou, tím více škody napáchají. Vhodné k tomuto účelu jsou například micerální vody (po jejich aplikaci pleť vždy opláchněte vodou). Doporučit však lze i speciální peelingové a detoxikační masky, které jsou schopny z pleti „vysát“ i hluboko usazené nečistoty. 

Vyzkoušejte detoxikační řadu od značky Cosnature se zeleným čajem. Řada se zeleným čajem chrání pokožku před škodlivými vlivy prostředí a zároveň ji regeneruje. Navíc produkty nesou certifikát Natrue, Vegan, FSC a další.

Detoxikace pleti s přírodní kosmetikou Cosnature