Osobní odběr v Zásilkovně máte vždy zdarma! Doprava na adresu za 25,- Kč!

Extra péče o pleť: Proč je lepší přírodní kosmetika?

Péče o pleť je velice důležitá, přičemž každodenní rutinou je odličování, tonizace pleti a nanášení krému. Pokud však chcete své pokožce dopřát ještě něco navíc, sáhněte po pleťové masce, séru a dalších speciálních kúrách. Ideální je používat extra kosmetické přípravky alespoň dvakrát do týdne, protože působí hluboko ve vrstvách pokožky, kde se řeší akné, vrásky a další nedostatky.

Cosnature-pletova-maska-pomelo-vegan-prirodni-kosmetika-4

Proč vyměnit konvenční kosmetiku za přírodní?

V současné době je na trhu pestrá škála produktů pro péči o pleť, přičemž některé jsou syntetické, jiné zase přírodní. Právě přírodní kosmetika zažívá obrovský boom, neboť neobsahuje chemické látky, a tím pádem je i bezpečnější. Složky z krémů, které si aplikujete na pokožku, se pomalu dostávají do krevního oběhu, odkud mají přímý vliv na mnoho tělesných procesů. V okamžiku, kdy jsou složky prospěšné, budou mít i příznivé účinky pro tělo, a naopak.

Přírodní kosmetika je plná živin. Profily složek u konvenčních a přírodních produktů se diametrálně liší. Ve složení syntetických přípravků narazíte na slova jako triclosan, silicone, barviva, petrolát a podobně. Jedná se o látky vyrábějící se v laboratořích. Přestože jsou schopné plnit svou funkci, mohou být pro tělo škodlivé. V přírodních produktech najdete jojobový a arganový olej, jablečnou šťávu, citronovou šťávu a podobně.

Sérum

Sérum je nadstandardní a intenzivní péče. Používá se v kombinaci s nočním krémem, takže se nanáší na noc. Sérum během nočního spánku působí na pleť a jeho účelem je redukovat přebytečnou vodu a dodat pokožce co nejvíce aktivních látek. Sérum je charakteristické vysokým obsahem prospěšných živin, takže účinek je intenzivnější než u klasického nočního krému.

Maska na obličej

Další extra péčí jsou masky na obličej, které slouží k hloubkovému čištění. Po nanesení masky se totiž začnou vytahovat nečistoty z pórů, navíc je pokožka dostatečně hydratovaná a obohacená o potřebné vitamíny. Po masce bude vaše pleť rozzářená, přirozeně vypnutá a jemná.

Vyzkoušet můžete extra péči od značky Cosnature, která je zcela přírodní a navíc je za příznivou cenu. Produkty najdete zde.

Extra-pece-prirodni-vegan-kosmetika-Cosnature-Staybio-3