Osobní odběr v Zásilkovně máte vždy zdarma! Doprava na adresu za 25,- Kč!

Blahodárný višňový olej

Višně představují nejen chutné plody, které lahodí našim chuťovým pohárků, ale svědčí i naší pleti. V kosmetickém průmyslu mají jako ingredience stále větší zastoupení. Najdete je v mnoha přípravcích, jako jsou krémy, séra, oleje, vody. Složení višní má totiž mnoho skvělých účinků pro pleť.

Višňový olej – péče o pleť

Když si zadáte do vyhledávače „višňový olej“, vyskočí na vás jak v potravinářské sféře, tak i té kosmetické. Višňový olej zkrátka umí vyživit tělo zevnitř i zvenčí. Jeho specifická chuť skvěle dochutí saláty, můžete jej však užívat i samostatně. Doporučuje jedna čajová lžička ráno nalačno i večer před spaním. Pomáhá regeneraci, stabilizuje metabolismus, vnitřní „promazání“ umí i zpomalit stárnutí. K výrobě oleje z višní se používají jádra tohoto ovoce. Právě v nich je nejvíc cenných látek, které se dají skvěle využít jako potravinový doplněk v teplé i studené kuchyni a rovněž i kosmetickém průmyslu.

staybio-prirodni-kosmetika-vegan-visnovy-olej-2

Višňový olej – složení

Višňový olej se může pochlubit řadou účinných látek, které svědčí našemu tělu. Obsahuje vitamíny A, B, C, E a P. Rovněž je bohatý na minerály, jako jsou železo, vápník, hořčík a draslík. Všechny tyto složky mají skvělé regenerující účinky, které dodají pleti mladistvý a svěží vzhled. Olej z višní obsahuje rovněž flavonoidy, což jsou přírodní antioxidanty, které čistí tělo a chrání jej před volnými radikály. I to má skvělý anti-aging efekt. Mizí drobné vrásky, oddaluje se vznik dalších a také se eliminují pigmentové skvrny. Višňový olej je skvělý i v boji proti akné. Tento přípravek má zkrátka skvělé účinky na jakýkoli typ pleti, ať se jedná o mladistvou, zralou nebo citlivou pokožku a ocení jej tak každý v jakémkoli věku. Nejlepší je používat jej v přírodní podobě, tedy když je lisovaný za studena. Uchovají se tak cenné složky jader, které mají blahodárné účinky na naše tělo.

Višňový olej nakoupíte na stránkách www.staybio.cz. Navíc zde najde i přírodní a vegan kosmetiku za příznivé ceny. 
staybio-prirodni-kosmetika-vegan-visnovy-olej-1