Osobní odběr v Zásilkovně máte vždy zdarma! Doprava na adresu za 25,- Kč!

3 důvody, proč používat přírodní sprchový gel

Na českém trhu se objevuje nespočet sprchových gelů, které krásně voní a pečují o lidskou pokožku. Pokud se však zaměříte na složení sprchových gelů, zarazíte se. Mohou obsahovat látky neprospívající člověku ani přírodě.

Čtěte složení výrobků

Jestliže si nemůžete vybrat v nepřeberném množství výrobků, vyzkoušejte pro jednou přírodní kosmetiku. Uvidíte, že vás příjemně překvapí. Sáhněte po certifikované bio či přírodní kosmetice, nabídka je rovněž rozsáhlá. Když si přečtete složení sprchového gelu, nenajdete tam chemické sulfáty, pegy, parabeny, silikony, phenoxyethanol ani škodlivý hliník. Můžete se spolehnout na přirozenou cestu péče o pokožku, která bude díky použití éterických olejů jemná, hydratovaná a voňavá.

V hlavní roli přirozenost

Dnes už nemá nikdo zájem o výrobky s parabeny (konzervanty prodlužující životnost výrobku, jenže způsobují alergie a nejsou šetrné k životnímu prostředí), pegy (skupina látek vyrábějící se z ropy, ve větším množství spustí alergie, v menším objemu má na svědomí podráždění), SLS a SLES sulfáty (často používané chemické látky skvěle pění, ale rovněž vysušují a dráždí, způsobují alergické reakce, ekzémy, kůže šupinatí). Přírodní sprchové gely se chovají k pokožce šetrně, rozhodně ji nevysušují a po koupeli je hydratovaná ještě po dlouhou dobu.

 

Opravdu fungují

Používáním přírodních sprchových gelů máte tedy jistotu, že prospějete své pokožce, a přitom neuškodíte životnímu prostředí. Vždy víte, co používáte, nedopujete se škodlivými látky a bůhvíjakými zázračnými objevy, které zpevňují, vyhlazují a podobně. Jak už bylo výše řečeno, smysl má jen bio kosmetika s certifikací. Ta je sice dražší, ale výsledek vás mile potěší. Pokud byste si chtěli vyrobit přírodní sprcháč sami, nakonec byste za suroviny vydali mnohem více finančních prostředků. Určitě se držíte hesla, že je čistota půl zdraví a špína nemá ve vašem životě, co dělat. Přehnaná péče o tělo však není ideální cesta, proto o sebe pečujte s rozumem.

Vyzkoušejte například značku německou Cosnature, která nese certifikáty Natrue, Vegan a další. Produkty jsou zcela přírodní a za výhodnou cenu. 

Cosnature-sprchove-gely-prirodni-vegan